Plan pełnej ochrony – indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie z pakietem ochronnym

Myślisz o zabezpieczeniu finansowym bliskich, gdyby Ciebie zabrakło? Terminowe ubezpieczenie na życie zabezpieczy spłatę zobowiązań finansowych – kredytu, pożyczki. Wypłata świadczenia w razie śmierci pozwoli bliskim spłacić zobowiązania i utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie. Świadczenie jest zwolnione z podatków od zysków oraz z podatku spadkowego.
Z Planem pełnej ochrony możesz również stworzyć pakiet ochronny dla siebie. Zapewnisz sobie wsparcie finansowe w razie choroby lub wypadku.

zycie4
zycie2

Plan z gwarancją kapitału – oszczędzanie bez ryzyka i pakiet ochronny

Gromadzisz określony kapitał na przyszłość bez ryzyka inwestycyjnego. Gwarantowana kwota zostanie wypłacona Tobie w przypadku dożycia do określonego wieku lub Twoim bliskim, gdyby Cię zabrakło.
Dodatkowo możesz zapewnić sobie bogaty pakiet ochronny w razie wypadku lub choroby oraz wypłatę w formie renty na pokrycie przyszłych stałych wydatków.

Plan na dziś i jutro – ubezpieczenie na życie z systematycznym oszczędzaniem pieniędzy

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.
Z „Planem na dziś i jutro” będziesz gotowy na zmiany, które może przynieść czas.

zycie3