Ubezpieczenie zdrowotne Opieka Medyczna

powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie oraz swojej najbliższej rodzinie gwarancję szybkiego dostępu do lekarzy specjalistów oraz wielu badań diagnostycznych.

med2

Najwyższa jakość

Ideą ubezpieczeń zdrowotnych jest zapewnienie świadczenia usług w prywatnych placówkach medycznych, posiadających wykwalifikowany personel oraz najwyższej klasy sprzęt.

Oferta ambulatoryjnego ubezpieczenia grupowego Opieka Medyczna została przygotowana z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb zdrowotnych naszych klientów. Ubezpieczenie zdrowotne daje poczucie bezpieczeństwa, dzięki zapewnieniu szybkiego dostępu do usług oferowanych w prywatnych placówkach medycznych. W zależności od wybranego zakresu, Opieka Medyczna to gwarancja skorzystania z porad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych oraz lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Dostęp do lekarzy jest nielimitowany. Do lekarzy specjalistów umawiamy wizyty bez konieczności posiadania skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Dodatkowo w ramach wybranego zakresu ubezpieczenia, Klient ma możliwość wykonania w krótkim terminie wielu podstawowych i specjalistycznych badań diagnostycznych. Badania laboratoryjne i diagnostyczne są realizowane wyłącznie na podstawie skierowania od lekarza. Ubezpieczenie to stanowi bardzo atrakcyjną pomoc dla Pracowników, a Pracodawcy ułatwia utrzymanie Pracowników w dobrym zdrowiu

Zapraszamy do zapoznania się z indywidualnie przygotowaną ofertą pod numerem telefonu 666 972 777