4SAFE jest niezależną Multiagencją Ubezpieczeniową specjalizującą się w poszukiwaniu zindywidualizowanych rozwiązań zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i Biznesu.

Nasz zespół składa się z fachowców którzy są miłośnikami motoryzacji i mają kilkuletnie doświadczenie w doradztwie ubezpieczeniowym i obsłudze Klienta. Nie jesteśmy „hipermarketem” gdzie znajdą państwo wszystkie możliwe firmy ubezpieczeniowe. Współpracujemy tylko z najlepszymi, z tymi którzy są w stanie zapewnić realną ochronę a oferty przygotowywane są zawsze według zasady allrisk, dzięki czemu oferujemy maksymalny możliwy zakres ubezpieczenia.

 

Ubezpiecznie motocykla
Jesteśmy liderem we wprowadzaniu pakietów motocyklowych na polskim rynku. Od 2010 roku nieustannie negocjujemy warunki pakietów dostosowując ich zakres i cenę do rynku.

Sprawdź

Ubezpieczenie samochodu
Nunc lobortis duime neque, quis accumsan dolor. Aenean aliquet dignissim semper. Maecenas ullamcorper est vitae sem ornare interdum nascetur ridiculus mus.

Sprawdź

Ubezpieczenie NNW
NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków skutkujących trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią ubezpieczonej osoby.

Sprawdź

Ubezpieczenie turystyzne
UBEZPIECZENIE DOMU
Ochroną mogą być objęte oprócz lokali mieszkalnych i ruchomości domowych również garaże, budynki gospodarcze, wszystkie elementy i wyposażenie działki

Sprawdź

Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie zdrowotne Opieka Medyczna powstało z myślą o tych wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie oraz swojej najbliższej rodzinie gwarancję szybkiego dostępu do lekarzy specjalistów oraz wielu badań diagnostycznych.

Sprawdź

Ubezpieczenie życia
Obecnie posiadamy w ofercie ubezpieczenia na życie gwarantowane przez TUiR ALLIANZ SA w 3 planach

Sprawdź

Zaoszdzędź

ubezpiecz wszystko w jednym PAKIECIE